Koleje - Ohebná kolej 2ks, Bigjigs

Kód: BJT164
Tip
Značka: Bigjigs
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Příslušenství k vláčkodráze. Elastické koleje.
Počet: 2ks
Celková délka: 76cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tahle parádní kolej může vyřešit nejeden technický problém. Lze ji mírně ohýbat podle potřeby a tím poskytnout mašinkám a jejich vagónkům pohodlný průjezd.

Vylepšená konstrukce - lze ohýbat na všechny strany. Lze použít oboustranně. Obsahuje 2 kusy. Délka koleje je 38cm. Celkem získáte 76cm tratě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zatáčky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.