Vláčkodráha Bigjigs - Farma, 44 dílů

Kód: BJT036
Značka: Bigjigs
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s farmářskou tématikou.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Tato tématická vláčkodráha obsahuje malou farmu se zvířátky a postavičkami, které patří k životu na farmě - rybník, zvířátka z farmy, stohy slámy, hospodáře a také tunel mezi stromy, který je zároveň nadjezdem. V sadě najdete také vláček, který tvoří mašinka a dva vagónky se slepičkou a nákladem. Z kolejí lze vytvořit osmičkový okruh s mostem a zároveň tunelem.

Set obsahuje celkem 44 částí. Po sestavení jako na obrázku měří 94x48cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.